Google

Training-Trainers

Trainingsuren

Kangoeroes en Benjamins Woensdag van 18.00u tot 19.15u
Vrijdag van 18.00u tot 19.15u
Pupillen Woensdag van 18.00u tot 19.15u
Vrijdag van 18.00u tot 19.15u
Zondag van 10.00u tot 11.30u (Enkel bij verwittiging van de trainers)
Miniemen Maandag van 18.30u tot 19.00u (duurloop)
Woensdag van 18.00u tot 19.15u
Vrijdag van 18.00u tot 19.15u
Zondag van 10.00u tot 11.30u (Enkel bij verwittiging van de trainers)
Fond, 1/2 fond (vanaf cadetten) Maandag van 18.30u tot 19.30u
Woensdag van 18.00u tot 19.30u
Vrijdag van 18.00u tot 19.30u
Zondag van 10.00u tot 11.30u
Spurt (vanaf cadetten) Dinsdag van 19.00u tot 20.45u (enkel tijdens vakanties en verwittiging van de trainer)
Woensdag van 18.00u tot 19.45u
Vrijdag van 18.00u tot 19.45u
Zondag van 10.00u tot 11.45u
Springen (vanaf cadetten) Vrijdag van 18.30u tot 20.00u
Werpen (vanaf cadetten) Woensdag van 18.00u tot 20.00u
Vrijdag van 18.00u tot 20.00u
Joggers (vanaf cadetten) Woensdag van 18.00u tot 19.30u
Vrijdag van 18.00u tot 19.30u
Zondag van 10.00u tot 11.30u

Vertrouwenspersoon

Britta Vincke
——————–
E-mail: britta_vincke@skynet.be
Tel: 03 889 70 33

Jeugdcoördinator

Anke Van De Woestijne Anke Van De Woestijne
Functie: Jeugdcoördinator
——————–
E-mail: ankevandewoestijne@gmail.com
Tel: 0471 46 45 17

In samenwerking met

Britt Colliers Britt Colliers
Functie: Jeugdcoördinator
——————–
E-mail: britt_colliers@hotmail.com
Tel: –

Trainers

Chiara Beelaerts
Groep: Kangoeroes (2010)
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Nele Peeters
Groep: Kangoeroes (2010)
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Van Buggenhout Anouk
Groep: Benjamins (2009)
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Sara Sergooris
Groep: Benjamins (2009)
——————–
E-mail: sergoorissara@hotmail.com
Tel: 0477 76 96 75
———————————————————————————————–
Stan Van De Woestijne
Groep: Benjamins (2009)
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Arnaud Labeye
Groep: Benjamins (2008)
——————–
E-mail: labeyearnaud@gmail.com
Tel: 0474 46 78 07
———————————————————————————————–
Ilse Robyn
Groep: Pupillen (2007-2006)
——————–
E-mail: <ilserobyn@gmail.com
Tel: –
———————————————————————————————–
Sigrid Pauwels Sigrid Pauwels
Groep: Pupillen (2007-2006)
——————–
E-mail: sigrid.pauwels@gmail.com
Tel: 0474 72 32 86
———————————————————————————————–
Kristof Diddens
Groep: Pupillen (2007-2006)
——————–
E-mail: kristofdiddens@gmail.com
Tel: 0495 60 78 75
———————————————————————————————–
Brent Suykens
Groep: Pupillen (2007-2006)
——————–
E-mail: <suykens.brent@hotmail.com
Tel: –
———————————————————————————————–
Bart Vleminckx Bart Vleminckx
Groep: Miniemen (2005-2004)
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Britt Colliers Britt Colliers
Groep: Miniemen (2005-2004)
——————–
E-mail: britt_colliers@hotmail.com
Tel: –
———————————————————————————————–
Roger Mast
Groep: Miniemen (2005-2004) Werpen
——————–
E-mail: anniemast57@gmail.com
Tel: –
———————————————————————————————–
Marliese De Leeuw
Groep: Miniemen (2005-2004) Werpen
——————–
E-mail: marliese.de.leeuw@skynet.be
Tel: –
———————————————————————————————–
Johan Permentier Johan Permentier
Groep: Sprint vanaf cadet (2003 – …)
——————–
E-mail: j_permentier@hotmail.com
Tel: 03 899 10 67
———————————————————————————————–
Liesl Van Barel Liesl Van Barel
Groep: Springen vanaf cadet (2003 – …)
——————–
E-mail: lieslvanbarel@gmail.com
Tel: 0472 73 19 88
———————————————————————————————–
Freya Sergooris
Groep: Afstandlopen cad-schol (2003 – 1998)
——————–
E-mail: freyasergooris@hotmail.com
Tel: –
———————————————————————————————–
Anke Van De Woestijne Anke Van De Woestijne
Groep: Afstandlopen cad-schol (2003 – 1998)
——————–
E-mail: ankevandewoestijne@gmail.com
Tel: 0471 46 45 17
———————————————————————————————–
Koen Spiessens Koen Spiessens
Groep: Fond alle categorieën (1997 – …)
——————–
E-mail: koen.spiessens@pandora.be
Tel: 0476 44 11 73
———————————————————————————————–
Roger Mast
Groep: Werpen vanaf cadet (2003 – …)
——————–
E-mail: anniemast57@gmail.com
Tel: –
———————————————————————————————–
Marliese De Leeuw
Groep: Werpen vanaf cadet (2003 – …)
——————–
E-mail: marliese.de.leeuw@skynet.be
Tel: –
———————————————————————————————–
Bart Vleminckx Bart Vleminckx
Groep: Meerkamp vanaf cadetten (2003-…)
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Tom D’Hont
Groep: Afstandlopen cad-schol (recreatie)
——————–
E-mail: Tom.dhont1@telenet.be
Tel: 0474 48 88 64
———————————————————————————————–
Louis Spiessens Louis Spiessens
Groep: Joggers groep 1
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Guy Laureys Guy Laureys(recreatiesportcoördinator)
Groep: Joggers groep 2
——————–
E-mail: –
Tel: 0477 41 62 82
———————————————————————————————–
Erlinda Smet
Groep: Joggers groep 3
——————–
E-mail: –
Tel: –
———————————————————————————————–
Jean De Cock
Groep: Start 2 Run – keep running
——————–
E-mail: –
Tel: –