Google

Infobriefje december

Written on:december 10, 2019
Comments are closed

Alvorens we aanschuiven aan de kersttafel staat er in december nog heel wat op de planning.
Benieuwd wat deze maand nog in petto heeft? Bekijk dan HIER het infobriefje.

Voor de wedstrijden van deze maand zouden we willen vragen om bij aanwezigheid een mail te sturen naar hilde_de_leeuw@hotmail.com zodat we een optimale wedstrijdbegeleiding kunnen voorzien. De uiterste data om te bevestigen vind je terug op het briefje.
Op maandag 30 december gaat het nieuwjaarsfeestje voor onze jeugdatleten door in de kantine. Inschrijven hiervoor kan tem vrijdag 20 december aan de toog door je naam op te geven en 3 euro te betalen.
Stip alvast zondag 26 januari aan in je agenda want dan vindt onze jaarlijkse cross plaats. Wij hopen IEDEREEN van onze jeugdatleten in actie te zien deze dag.